تبليغات

به کمک یک لوگوی هوشمند و خلاق به شرکت خود هویت بدهید .سرویس های طراحی لوگوی فرید پرتال میتوانند به شما در ایجاد تصویر علامت تجاری کمک کنند. شما با داشتن یک طرح لوگوی مناسب برای وب سایتتان حرفه ای تر نمایش داده می شوید و بدین ترتیب جلوتر از رقبایتان قرار می گیرید .

design-bg1

گروه فرید پرتال یک گروه طراحی لوگوی برجسته در ایران است که خدمات طراحی لوگو تجاری را به مشتریان داخلی و خارجی ارائه میدهد .

ما می توانیم یک لوگوی مناسب برای تجارت شما طراحی کنیم که پیغام تاثیرگذاری را به مشتریان شما برساند . یک لوگوی معنادار میتواند یک تصویر ذهنی ماندگار در ذهن مصرف کنندگان شما ایجاد کند طراحان لوگوی ما برای درک نیازهای شما و پیامی که مایل به انتقال آن هستید با شما همکاری می کنند و یک لوگوی زیبا ، جذاب ، ممتاز ، ساده و در عین حال چند بعدی را طراحی خواهند کرد.

television-associates-logologo_design

فرید پرتال خدمات گسترش لوگو را با در نظر گرفتن بودجه شما در طرحهایی با قیمت های بسیار مناسب ارائه میکند . طرح لوگوی یک وب سایت رسانه ای قدرتمند برای خلق یک تاثیر اولیه قوی در مصرف کنندگان هدف است . ما سه نمونه طرح لوگو با تغییرات و دگرگونی ها ارائه میدهیم . پس از انتخاب یک لوگوی خاص توسط شما، رنگ و سایز و فونت (حروف) آن بدون هزینه اضافی تنظیم خواهد شد . ما از جدید ترین نرم افزار های لوگو استفاده میکنیم و طرح هایی در فرمت های JPEG , GIF , TIFF و غیره ارائه میکنیم .

images00logo-design-2010-october-post-image

گروه طراحی لوگوی ما طرحهای لوگوی تجاری سفارشی زیادی را برای انواع شرکتها و صنایع بزرگ و کوچک طراحی کرده است . فرید پرتال همچنین خدمات بهینه سازی لوگو را نیز ارائه میدهد بطوری که با هزینه ای کمتر ما می توانیم لوگوی تجاری موجود شما را با طرحی بهتر ارائه کنیم .

Sketch-copy1

خدمات - برنامه نویسی تحت وب