تبليغات
اگر به دنبال کسب درآمد از طریق کار در منزل هستید، وب سایت های کوچک(Mini Site) روشی مناسب برای اجرای فعالیت های شغلی شخصی شما هستند. این وب سایت ها معمولا سایت های یک یا دو صفحه ای هستند که به منظور تبلیغات فروش یک محصول به کار می روند.

یک مینی وب سایت درواقع یک معرفی نامه فروش محصول است که با هدف تبدیل بازدیدکنندگان به خریدار، طراحی شده است، بنابراین هدف آن فراهم کردن جزییات درباره محصول نیست. این نوع سایت، بازدیدکنندگان زیادی را جذب می کند و بازدیدکنندگان بیشتر، به معنی فروش و درآمد بیش تر برای شما است.

●مراحل ایجاد یک مینی وب سایت

۱-یک بازار اختصاصی (Niche Market)سودمند پیدا کنید.

۲-بهترین محصول را برای فروش در آن بازار تعیین کنید.

۳-یک معرفی نامه تبلیغی ماهرانه برای محصول خود بنویسید.

۴-یک صفحه ورودی (Landing) طراحی کنید.

از تبلیغات بنری یا دیگر انواع تبلیغات در این صفحه استفاده نکنید، این کارها، توجه بازدیدکنندگان شما را منحرف می کند، شما باید تمام حواس خود را بر فروش محصولات خود متمرکز کنید. نمونه یک مینی وب سایت یک صفحه ای معرفی محصول در آدرس زیر است:

http://www.mahmoodb.com/fly-in/Create_Your_Own.htm

این صفحه برای عبارت "fly-in ad" بهینه سازی شده است و در میان بیش از ۴۵۰۰ صفحه در گوگل، رتبه ۴ را کسب کرده است.

●طراحی یک مینی وب سایت

هر سایت باید فقط به فروش یک محصول اختصاص داشته باشد و منحصرا برای آن کالا بهینه سازی شده باشد. از کلمات کلیدی استفاده کنید که نام محصول مورد نظر شما در آن به کار رفته باشد، کلماتی که برای جذب ترافیک موردنیاز برای سوددهی سایت شما به اندازه ی کافی مشهور باشند.همواره کلمات کلیدی مذکور را در تیتر، سرفصل ها و تگهای گرافیکی به کار برید. فرمی با قابلیت سفارش پذیری زیاد و امکان تکمیل کردن سریع تهیه کنید.بدیهی است نمی خواهید مشتریان خود را به خاطر زمان زیاد مربوط به پر کردن فرم یا کلیک های زیادی که سر راه فروش کالا وجود دارند از دست بدهید.

کالای فروشی شما هر چه باشد، کار خود را با شرح ویژگی های آن شروع کنید و تمام تمرکز خود را روی آن محصول خاص بگذارید. سعی کنید با چند تاییدیه از جانب افرادی که از محصولات شما راضی هستند، کالای خود را بهتر معرفی کنید.در کنار این تاییدیه ها از تعدادی جایزه و امکانات رایگان برای تشویق بازدیدکنندگان به خرید استفاده کنید. کتاب های الکترونیکی، مقاله، گزارش و غیره می توانند جوایز مناسبی باشند.به دنبال شرکتی قابل اعتماد برای میزبانی سایت خود باشید. یک سیستم میزبانی با درصد بالا بودن مناسب و سرعت دسترسی زیاد.از نام دامنه ای استفاده کنید که کلمات کلیدی شما را دربرداشته باشد، با این کار رتبه خود را در موتورهای جستجو بالا برده، ترافیک بیشتری به دست می آورید.

●برخی مزایای مینی سایت ها

۱-قابلیت بهینه سازی آسان تر در بهینه سازی موتورهای جستجو.

۲-لینک های ورودی به سایت شما باعث کسب رتبه بیشتری در گوگل خواهد شد.

۳-شما می توانید در مورد فروش محصول یا ارایه خدمت، خبره شوید.

۴- ترافیک سایت شما از وب سایت های معمولی بیشتر خواهد شد.

مینی وب سایت ها به دلیل هزینه کم راه اندازی و طراحی آسان، راهی سریع و راحت برای کسب درآمد هستند. ایده قوی، تمام آن چیزی است که به آن نیاز دارید. اکنون شما آماده کسب درآمد از اینترنت هستید.تهیه کننده: محمود بشاش

مقالات - تجارت الکترونیک

تبلیغات

مقالات

تبلیغات

ورود و خروج