تبليغات
بازاریابی اینترنتی یک استراتژی جادویی بازاریابی نیست –رقابت همیشه وجود دارد و برای غلبه بر رقبا نیازمند یک برنامه هدفمند می باشید .برای این برنامه ریزی به موارد زیر توجه کنید:

طراحی وب

همانند جهان واقعی که مارک تجاری شما باید جلوه خوبی داشته باشد و احساس خوبی را در بیننده یا شنونده ایجاد کند،آیا وب سایت شما هم این کار را می کند؟پیداکردن یا طراحی یک الگوی برای وب سایت که براحتی هویت شغلی و تجاری شما را برساند خیلی مشکل است.پس برای این کار حتما با شرکتهای متخصص و مجرب در این کار مشورت کنید.

خروجی صفحه وب

خروجی یعنی محتویات و سیستم راهبری که برای وب سایتتان در نظر می گیرید .داشتن یک خروجی واحد همیشه کار ساده ای نیست.باید در مورد بالا و پایین بردن و چپ و راست کردن صفحات یک الگوی واحد بکار ببرید.اگر یک طراحی واحد داشته باشید قطعا یک خروجی واحد هم خواهید داشت.هر چقدر خروجی یک دست تر باشد بازدیدکننده ها بیشتر آن را تجربه خواهند کرد.

عکس العمل

منظور،عکس العمل بازدیدکنندگان به محتوای وب سایت می باشد.با داشتن یک طراحی و خروجی واحد و جمع آوری موارد کاربردی که قبلا زیاد از آنها استفاده نشده است می توان یک جذابیت منحصر به فرد برای وب سایت ایجاد کرد.فقط مطمئن شوید که این موارد کاربرپسند بوده و واقعا می توانند در بالابردن رضایتمندی کاربر نقش خوبی ایفا کنند.

محتوای وب سایت

محتوا به معنی نوع اطلاعاتی که شما در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهید می باشد که در نهایت به خط مشی شما برای راه اندازی وب سایت بر می گردد.اینترنت در کل مجموعه ای از اطلاعاتی است که مردم برای هم به اشتراک می گذارند –پس چرا از بازدیدکنندگانتان نمی پرسید چه می خواهند! تهیه و ارائه اطلاعات مناسب و با کیفیت فقط تجربه بازدیدکنندگان وب سایت شما را بالا نمی برد بلکه یک امر حیاتی است برای کمک به شما در افزایش ترافیک به وب سایتتان از طریق موتورهای جستجو.

نویسنده:محمد سهرابی متخصص و کارشناس تجارت الکترونیک می باشد و همچنین نویسنده و مترجم مقالات در زمینه تجارت و بازاریابی الکترونیک و SEO می باشد.


شبکه رسمی بازاریابی و تجارت الکترونیک

مقالات - تجارت الکترونیک

تبلیغات

مقالات

تبلیغات

ورود و خروج